DOTACJA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA 2021

Dzięki dotacji na upowszechnianie sportu w roku 2021 Miasta i Gminy Góra Kalwaria doposażyliśmy dojo w nowy sprzęt treningowy do treningów karate i ogólnorozwojowych ….no i mamy teraz w Górze Kalwarii takie dojo…. Zapraszamy na treningi!!!!!

TRENING MIĘDZYKLUBOWY- OSTRÓW MAZOWIECKA

Pierwszy wyjazd na międzyklubowy trening kumite naszym klubowym busikiem za nami. Dziś 9 osobowa grupa Fightersów dzięki gościnności Senseia Radka Grabowskiego walczyła i trenowała w Ostrowi Mazowieckiej😁😁😁👊👊👊jutro jedziemy na zgrupowanie kadry przed Pucharem Europy WKB do Murzasichle👍👍👍poniedziałek Otwock!!! — 

Zgrupowanie kumite Józefów 02-03.03.2019 przed Mistrzostwami Europy WKB w Hiszpanii

Przez cały weekend grupka 7 zawodników z naszego klubu uczestniczyła w treningach kumite w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy WKB które odbędą się 23-24.03.2019 w Lorca W Hiszpanii. Co prawda do Hiszpanii jedziemy w mniejszym składzie, ale zaangażowanie w treningi niektórych Fightersów zwiastuje szybkie powiększenie reprezentacji naszego klubu no i Góry Kalwarii 🙂 Osu!!!

Wigilia

Życzymy Wszystkim Zdrowych, Pogodnych i Szczęśliwych Świąt w gronie najbliższych😊😊😊Wszystkim Fightersom dziękuję za wspólnie spędzony czas 💪💪💪 i życzę sobie i wszystkim, aby ten rok 2019 był fajniejszy niż 2018 pod każdym względem😉😉😉!!! OSU!!! …..A pod spodem zdjęcia ozdób choinkowych wykonanych przez Moich Fightersów na naszą Klubową Wigilię!!!…OSU!!! …….cóż…uzdolnieni i wyjątkowi pod każdym względem…….DUMA!!!