Dni Góry Kalwarii 2019

Podczas Dni Góry Kalwarii zrobiliśmy bardzo fajny pokaz:):):)….. Niedługo zaczynamy wakacje i myślę, że warto się pochwalić naszymi sportowymi osiągnięciami:) W tym sezonie startowym ( 2018/2019) zdobyliśmy w sumie 75 medali: 21 złotych, 26 srebrnych i 28 brązowych reprezentując Górę Kalwarię w 20 zawodach na terenie Polski i Europy. Oby każdy następny sezon był równie Read more about Dni Góry Kalwarii 2019[…]

Nagrody Powiatu Piaseczyńskiego 2019

Dziś Fightersi z Góry Kalwarii – Maciej Lewandowski, Natalia Wolska , Kamilka Wolska odebrali nagrody Powiatu Piaseczyńskiego za osiągnięcia sportowe za rok 2018, Iwona Lewandowska otrzymała nagrodę za przyjemność trenowania Ich.😉👊😄Fighters Dojo Góra Kalwaria!!!Walczymy i trenujemy dalej!!!……. ale oczywiście po wakacjach😄😄😄….

TATARIA CUP 2019- Nowa Sarzyna

Z Międzynarodowego Turnieju Tataria Cup w Nowej Sarzynie Fightersi wracają:Marcel Maciński złotoMateusz Sołtys złoto Kamilka Wolska srebroDominik Bobrowski srebro Filipek Karasiński brąz Maciek Lewandowski brąz Natalia Wolska i Wiktoria Śniadowska tuż poza podium😊😊😊 Bravo Fightersi!!! Zaś instruktor klubu- Iwona Lewandowska otrzymała oficjalnie certyfikat ukończenia kursu sędziowskiego i sprawdzała się w roli sędziego:)

XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN OSTRÓW MAZOWIECKA 2019

Super spisali się Fightersi na XV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Ostrowi Mazowieckiej😉😉😉!!! 270 zawodników z całej Polski:Artur Zagożdżon złotoWiktoria Śniadowska złotoMarcel Maciński złotoMateusz Sołtys srebroMaciej Lewandowski srebroWiktor Makowski brązNatalia Wolska brąz Kamila Wolska brąz Dominik Bobrowski i Kinga Kornas tuż za podium😊😊😊BRAVO Fightersi!!! DUMA!!!

PUCHAR WIELKOPOLSKI- TUREK 2019

Na tegorocznym Pucharze Wielkopolski Kyokushin Karate w Turku (215 zawodników z 30 klubów z całej Polski) Fightersi wywalczyli:Kamilka Wolska – złotoMarcel Maciński – srebroNatalia Wolska- srebroDominika Macińska- brązWiktoria Śniadowska- brązMaciej Lewandowski, Dominik Bobrowski i Mateusz Sołtys tym razem tuż za podium😉😉😉 Iwona Lewandowska sprawdzała się w roli sędziego, a rolę sekundanta pełnili Państwo Dębowscy, Państwo Macińscy, Read more about PUCHAR WIELKOPOLSKI- TUREK 2019[…]