PUCHAR EUROPY WKB 2019

2 Puchar Europy WKB (630 zawodników z 21 państw) kończymy z jednym złotym medalem Igi Bladosz i bagażem doświadczeń😊😊😊Swoje pierwsze w życiu starty na tak poważnych zawodach zaliczyli Marcel Maciński, Dominik Bobrowski, Jakub Nakwaski,Wiktoria Śniadowska. Osu!!!Maciej, Kamilka i Natalia tym razem poza podium👊👊👊Fighters Dojo Góra Kalwaria!!!!Walczymy i trenujemy dalej

RANDORI JÓZEFÓW 2019

11.11.2019 mieliśmy przyjemność szkolić się w Józefowie podczas seminarium kumite przed Pucharem Europy w Dębicy:) Za dwa tygodnie wielkie wyzwanie i wielki prestiż……PUCHAR EUROPY WKB 2019:)

TRENING MIĘDZYKLUBOWY- OSTRÓW MAZOWIECKA

Pierwszy wyjazd na międzyklubowy trening kumite naszym klubowym busikiem za nami. Dziś 9 osobowa grupa Fightersów dzięki gościnności Senseia Radka Grabowskiego walczyła i trenowała w Ostrowi Mazowieckiej😁😁😁👊👊👊jutro jedziemy na zgrupowanie kadry przed Pucharem Europy WKB do Murzasichle👍👍👍poniedziałek Otwock!!! — 

Mamy Vicemistrzynię Wojewódzkiego Pucharu Młodzików Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego 2019!!!

Mamy Vicemistrzynię Wojewódzkiego Pucharu Młodzików Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego 2019👊👊👊Wiktoria Śniadowska BRAVO!!!!!!!!!!OSU!!!Adaś Żytkowski tuż poza podium👍👍👍Rodzicom dopingującym dziś Fightersów Kamila, Michał, Artur i Aneta😊👊😊 dziękuję za sportową postawę!!!Fighters Dojo Góra Kalwaria!!!Walczymy i trenujemy dalej!!!!

PRESTIGE KARATE CUP 2019- Rzeszów

Z międzynarodowego turnieju Prestige Karate Cup Rzeszów 2019 (170 zawodników z 21 klubów ) wracamy z:Iguana złota i srebrna👊Kamilka złota👊Kinga K. złota👊Natalia srebrna👊Marcel srebrny👊Kubuś srebrny👊Dominik srebrny👊Kinga B.srebrna👊Wiktoria brązowa👊Fighters Dojo Góra Kalwaria!!!Walczymy i trenujemy dalej!!!