Maj 10, 2016

O nas

OSTATECZNYM CELEM SZTUKI KARATE KYOKUSHIN NIE JEST ZWYCIĘSTWO ALBO PORAŻKA, ALE DOSKONALENIE CHARAKTERÓW JEJ UCZNIÓW.

……… te słowa najbardziej oddają moim zdaniem ideę karate….

Klub Karate Kyokushin Fighters Dojo Góra Kalwaria powstał w 2017 r. właściwie z potrzeby serca 🙂

Główna siedziba klubu i miejsce naszych treningów mieści się na Hali Sportowej  przy ul. Por. J. Białka 7  w Górze Kalwarii- zajęcia na parterze.

Treningi prowadzą wykształceni instruktorzy, medaliści Mistrzostw Polski i Europy – a w naszych szeregach ćwiczą aktualni medaliści Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Europy.

Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników – w klubie ćwiczą dzieci i dorośli. W grupach dziecięcych łączymy zabawę z karate – próbujemy zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do karate jako fajnego i zdrowego sposobu na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie rówieśników. Starsi uczestnicy treningów realizują określone plany treningowe (zawodnicy) lub kształtują to co dla nich jest najważniejsze:) – siłę, szybkość, wytrzymałość czy technikę.

Zapewniamy (dla chętnych) udział w regularnych egzaminach na kyu (stopnie szkoleniowe), obozach treningowych, seminariach szkoleniowych-również z japońskimi instruktorami i zawodach sportowych- należymy do Polskiego Związku Karate i Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Po prostu ZAPRASZAMY na treningi:)