Zajęcia Karate Kyokushin dla wszystkich

w Górze Kalwarii Już od 100zł miesięcznie

DOTACJA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA 2021

Dzięki dotacji na upowszechnianie sportu w roku 2021 Miasta i Gminy Góra Kalwaria doposażyliśmy dojo w nowy sprzęt treningowy do treningów karate i ogólnorozwojowych ….no i mamy teraz w Górze Kalwarii takie dojo…. Zapraszamy na treningi!!!!!

MISTRZOSTWA MAZOWSZA OZKWM 2021

Mistrzostwa Województwa Mazowiekiego OZKWM (256 zawodnikow z 26 klubów karate z całego województwa)kończymy ze srebrem Kingi Kornas w kategorii Młodziczki -40 kg rocznik 2008-2009. Kuba i Marcel po pięknych walkach tuż za strefą medalową. Osu!!Bravo !!Fighters Dojo Góra Kalwaria Walczymy i trenujemy dalej!!!

WKB KUMITE CHALLENGE 2021

WKB KUMITE CHALLENGE kończymy w dobrym nastroju. Wszyscy młodzi Fightersi stanęli na wysokości zadania. Bravo Marta,Dominika,Dominik,Marcel,Kuba,Kinga. Fighters Dojo Góra Kalwaria!!!Walczymy i trenujemy dalej!!!

WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2020

WARSZAWSKĄ OLIMPIADĘ MŁODZIEŻY Okręgowego Związku Karate (495 zawodników w 2 turach) kończymy ze srebrem Maji Cacek i brązem Jakuba Nakwaskiego. Reszta młodych Fightersów : Marcel Maciński, Dominik Bobrowski i Kinga Kornas tuż poza podium. Bravo Fightersi !!!! Piękne walki!!!!